
- Немає в наявності
- Код: RL1J0182V
Сайлентблок переднього важеля передній Raiso (Швеція) VW Caddy 2, Кадді 2 95-04 #RL-1J0182V UAFKBQW24
59 ₴
- +380 (96) 900-01-24
Сайлентблок переднього важеля передній Raiso (Швеція) VW Caddy 2, Кадді 2 95-04 #RL-1J0182V UATDNCX24
Сайлентблок Raiso для Volkswagen Caddy - це високоякісна запчастина від відомого виробника Raiso зі Швеції. Цей сайлентблок застосовується в підвіскі автомобілів Volkswagen CADDY II (9K9B 9K9A 9U7) 1995-2004.
Сайлентблоки відіграють важливу роль у підвісці автомобіля, допомагаючи забезпечити стабільність і комфорт при русі по дорозі. Сайлентблок виготовлений із високоякісних матеріалів та має тривалий термін служби.
Цей сайлентблок має артикул RL1J0182V і підходить для Volkswagen Caddy CADDY II (9K9B, 9K9A, 9U7) 1995-2004. При заміні сайлентблока підвіски на автомобілі важливо вибирати тільки якісні запчастини, які забезпечать безпеку та надійність на дорозі.
Вибирайте сайлентблок Raiso RL1J0182V для Volkswagen і будьте впевнені в якості та надійності вашого автомобіля.
REPLACE_R("(^.*\s*nbsp;\s*\s*)|nbsp;", "")| Основні атрибути | |
|---|---|
| Код запчастини | RL-1J0182V |
| Виробник | Raiso |
| Рік випуску автомобіля | 1995 |
| Сумісність з маркою | Volkswagen |
| Сумісність з моделлю | Caddy |
| Стан | Новий |
| Країна виробник | Швеція |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Користувальницькі характеристики | |
| Марка | Volkswagen |
| Мoдель | Caddy |
| Серія | CADDY II (9K9B, 9K9A, 9U7) 1995-2004 |
| Сумісність | Volkswagen CADDY II (9K9B 9K9A 9U7) 1995-2004 |
- Ціна: 59 ₴



