
- Готово к отправке
- Код: RL443352A
Рычаг задний верхний правый Raiso (Швеция) Audi A6 C4 Avant, Ауди А6 Ц4 Авант 83-97 #RL-443352A UABZAND24
634 ₴
+380 (50) 800-83-93
- +380 (96) 900-01-24
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Важіль задній верхній правий Raiso (Швеція) Audi A6 C4 Avant, Ауді А6 Ц4 Авант 83-97 #RL-443352A UADXKNQ24
Важіль Raiso для Audi A6 - це високоякісна запчастина від відомого виробника Raiso зі Швеції. Цей важіль підійде для автомобілів Audi A6 Avant (4A C4) 1994-1997.
Важелі відіграють важливу роль у підвісці автомобіля, допомагаючи забезпечити стабільність і комфорт при русі по дорозі. Важіль виготовлений із високоякісних матеріалів та має тривалий термін служби.
Цей важіль має артикул RL443352A і підходить для Audi A6 A6 Avant (4A, C4) 1994-1997. При заміні важеля підвіски на автомобілі важливо вибирати тільки якісні запчастини, які забезпечать безпеку та надійність на дорозі.
Вибирайте важіль Raiso RL443352A для Audi і будьте впевнені в якості та надійності вашого автомобіля.
REPLACE_R("(^.*\s*nbsp;\s*\s*)|nbsp;", "")| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Код запчасти | RL-443352A |
| Производитель | Raiso |
| Год выпуска автомобиля | 1994 |
| Совместимость с маркой | Audi |
| Совместимость с моделью | A6 |
| Состояние | Новое |
| Страна производитель | Швеция |
| Пользовательские характеристики | |
| Марка | Audi |
| Мoдель | A6 |
| Серия | A6 Avant (4A, C4) 1994-1997 |
| Совместимость | Audi A6 Avant (4A C4) 1994-1997 |
- Цена: 634 ₴
