
- Готово до відправки
- Код: RS319984
Амортизатор задній Raiso (Швеція) Toyota Rav 4 V, Тойота Рав 4 5 18- #RS319984 UABGGPZ24
1 102 ₴
1 024,86 ₴
- +380 (96) 900-01-24
Амортизатор задній Raiso для Toyota Rav 4 V - це високоякісний продукт від відомого шведського виробника Raiso. Цей амортизатор забезпечить вам плавну їзду і комфортне відчуття на дорозі, незалежно від умов.
Встановлення амортизатора Raiso допоможе покращити керованість вашого автомобіля, забезпечивши стабільність на шляху. Виріб відмінно пасує до Toyota Rav 4 V п'ятого покоління, що забезпечує його ідеальну сумісність з вашим автомобілем.
RS319984 - це артикул товару, який можна використовувати для легкої ідентифікації амортизатора задньої підвіски Raiso. Ви можете бути впевнені в якості цього товару, оскільки він виготовлений з високоякісних матеріалів і відповідає всім стандартам безпеки і надійності.
Не відкладайте заміну амортизаторів на потім - вчасна заміна цих деталей може підвищити безпеку та комфорт вашої поїздки. Оберіть амортизатор задній Raiso для Toyota Rav 4 V і отримайте відмінний результат від свого автомобіля!

| Марка | Модель | Специфікація |
| TOYOTA | RAV 4 V (_A5_, _H5_) | 2.0 VVTi (MXAA52) SUV 2018 - |
| TOYOTA | RAV 4 V (_A5_, _H5_) | 2.0 AWD (MXAA54) SUV 2018 - |
| TOYOTA | RAV 4 V (_A5_, _H5_) |

| Виробник | Артикул | Виробник | Артикул |
| AL-KO | 203863 | ASHIKA | MA20059 |
| ASHUKI by Palidium | ASH90015 | BILSTEIN | 19164687 |
| BOGE | 30L17A | BOGE | 30U88A |
| DACO Germany | 563954 | DENCKERMANN | DSF152G |
| EGT | 383700EGT | FENOX | A22046 |
| GH | GH334560 | GH | GH334505 |
| GH | GH334505 | HOLA | SH40025G |
| IBERIS | IB132024 | IOTO | 1010630106 |
| JAPANPARTS | 9130418 | JAPANPARTS | MM20059 |
| JAPKO | MJ20059 | KRAFT AUTOMOTIVE | 4013812 |
| LYNXauto | G121372LR | MANDO | MSS020009 |
| MILES | DG02173 | MONROE | G2125 |
| OPTIMAL | A4021G | Oyodo | 20A2044OYO |
| PROFIT | 20020925 | RECORD FRANCE | 004866 |
| RECORD FRANCE | 334866 | RIDEX | 854S0481 |
| Stark | SKSA0131102 | STELLOX | 12130246SX |
| TOYOTA | 4853142241 | TOYOTA | 4853142240 |
| TOYOTA | 4853142231 | TOYOTA | 4853042130 |
| TOYOTA | 4853080895 | TOYOTA | 4853080896 |
| TOYOTA | 4853080874 | TOYOTA | 4853080897 |
| TOYOTA | 4853042120 | TOYOTA | 4853012K90 |
| TOYOTA | 4853080856 | TOYOTA | 4853042190 |
| TOYOTA | 4853012K70 | TOYOTA | 4853142230 |
| TOYOTA | 4853142130 | TOYOTA | 4853142140 |
| T | AG19507 | T | AG19524 |
| zentparts | Z00289 |
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | RS319984 |
| Виробник | Raiso |
| Кросс-номери | TOYOTA 4853012K70;SACHS 319984;KYB 3440083;MONROE G1457;TOYOTA 4853042130;TOYOTA 4853012K90;TOYOTA 4853042120;TOYOTA 4853080896;TOYOTA 485308Z105;TOYOTA 485300R190;TOYOTA 485308Z104;TOYOTA 485300R180;TOYOTA 4853002M90;TOYOTA 485308Z096;TOYOTA 485308Z110;TOYOTA 4853002T10;TOYOTA 485308Z109;TOYOTA 4853002T00;TOYOTA 485308Z108;TOYOTA 4853002S90;TOYOTA 485308Z107;TOYOTA 4853002S80;TOYOTA 485308Z106;TOYOTA 4853002S70;TOYOTA 485308Z098;TOYOTA 4853002N10;TOYOTA 485308Z091;TOYOTA 4853002M80;TOYOTA 485308Z090;TOYOTA 4853002M70;TOYOTA 485308Z089;TOYOTA 4853002M60;TOYOTA 485308Z088;TOYOTA 4853002M50;TOYOTA 485308Z087;TOYOTA 4853002M40;TOYOTA 485308Z086;TOYOTA 4853002M30;TOYOTA 485308Z085;TOYOTA 4853002M20;TOYOTA 485308Z084;TOYOTA 4853002M10;TOYOTA 485308Z083;TOYOTA 4853002M00;TOYOTA 485308Z082;TOYOTA 4853002L90;TOYOTA 485308Z081;TOYOTA 4853002L80;TOYOTA 485308Z080;TOYOTA 4853002L70;TOYOTA 4853080895;TOYOTA 4853042190 |
| Рік випуску автомобіля | 2018 |
| Конструкція | Двотрубний |
| Розташування | Задній міст |
| Сумісність з маркою | Toyota |
| Сумісність з моделлю | RAV4 |
| Стан | Новий |
| Сторона установки | Лівий/правий |
| Країна виробник | Швеція |
| Тип | Газомасляний |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Користувальницькі характеристики | |
| Марка | Toyota |
| Мoдель | RAV4 |
| Серія | RAV 4 V (_A5_, _H5_) 2018- |
| Сумісність | TOYOTA RAV 4 V (_A5_, _H5_) 2018- |
- Ціна: 1 024,86 ₴

