
- Немає в наявності
- Код: RS313488
Амортизатор передній правий Raiso (Швеція) Mazda 626 V, Мазда 626 5 97-02 #RS313488 UAPNURY24
1 681 ₴
- +380 (96) 900-01-24
Амортизатор передній правий Raiso (Швеція) для Mazda 626 V - це надійний і якісний продукт, виготовлений з використанням високоякісних матеріалів. Він ідеально підходить для автомобілів Mazda 626 V Hatchback (GF), Mazda 626 V (GF), Mazda 626 V Station Wagon (GW) від 1997 по 2002 рік випуску.
Цей амортизатор допоможе забезпечити комфортну поїздку, забезпечуючи відмінне поглинання ударів і коливань на дорозі. Він допоможе покращити керованість автомобіля, забезпечуючи стабільність на дорозі навіть при поганих дорожних умовах.
Амортизатор передній правий Raiso (Швеція) для Mazda 626 V - це надійний елемент підвіски, який допоможе продовжити термін служби вашого автомобіля і забезпечить безпеку на дорозі. Він легко установлюється і має відмінну якість, що гарантує його довговічність.
Не вагаючись вибирати якісні запчастини для свого автомобіля Mazda 626 V, обирайте амортизатор передній правий Raiso (Швеція) - надійний захист вашої підвіски і комфорт на дорозі.

| Марка | Модель | Специфікація |
| MAZDA | 626 V Hatchback (GF) | 2.0 H.P. (GFER) Хетчбек 1998 - 2002 |
| MAZDA | 626 V Hatchback (GF) | 1.8 (GF8P) седан 1997 - 1999 |
| MAZDA | 626 V (GF) | 2.0 DI TD (GFFP) седан 1998 - 2002 |
| MAZDA | 626 V Station Wagon (GW) | 2.0 (GWEW) универсал 1998 - 2002 |
| MAZDA | 626 V Station Wagon (GW) |

| Виробник | Артикул | Виробник | Артикул |
| A.Z. Meisterteile | AZMT420851075 | A.Z. Meisterteile | AZMT420851074 |
| AL-KO | 301281 | AL-KO | 301282 |
| ALFA ROMEO | 60606916 | ASHIKA | MA33074 |
| ASHIKA | MA33023 | ASHIKA | MA33022 |
| ASHIKA | MA33024 | ASHIKA | MA33075 |
| BOGE | 32Q78A | BOGE | 30C820 |
| BOGE | 30C830 | BREMSI | SA1275 |
| BREMSI | SA1323 | BREMSI | SA1322 |
| BREMSI | SA1273 | BSG | BSG55300012 |
| BSG | BSG55300011 | DACO Germany | 453270R |
| DACO Germany | 423265 | DACO Germany | 423266 |
| DYNAMATRIX | DSA334034 | DYNAMATRIX | DSA334035 |
| EGT | 383343EGT | GOLD | 9260298 |
| GOLD | 9260297 | GOLD | 9261985 |
| GPN | SA41150059 | GPN | SA41150060 |
| IOTO | 1080230116 | IOTO | 1080230117 |
| JAPANPARTS | 9260297 | JAPANPARTS | 8260077 |
| JAPANPARTS | 9260077 | JAPANPARTS | MM33023 |
| JAPANPARTS | MM33075 | JAPANPARTS | MM33024 |
| JAPANPARTS | 8260078 | JAPANPARTS | 9260078 |
| JAPANPARTS | MM33022 | JAPANPARTS | MM33074 |
| JAPKO | MJ33023 | JAPKO | MJ33022 |
| JAPKO | MJ33074 | JAPKO | MJ33024 |
| JAPKO | MJ33075 | KAMOKA | 20634065 |
| KAMOKA | 20634066 | KYB | 634024 |
| KYB | 334034 | KYB | 334035 |
| KYB | 634025 | LYNXauto | O32103R |
| LYNXauto | O32103L | LYNXauto | G32265R |
| MASTER-SPORT GERMANY | 16K001801 | MASTER-SPORT GERMANY | 16K001801P |
| MASTER-SPORT GERMANY | 16K001803 | MASTER-SPORT GERMANY | 16K001803P |
| MASTER-SPORT GERMANY | 313488PCSMS | MAZDA | GJ2134700E |
| MAZDA | G31834700D | MAZDA | G25634700B |
| MAZDA | G21134700E | MAZDA | GJ2134700D |
| MAZDA | G31834700E | MAZDA | G25634700C |
| MAZDA | G21134900E | MAZDA | G25634900D |
| MAZDA | GJ2134900D | MAZDA | GJ2134900E |
| MAZDA | G31834900E | MAZDA | G21134900B |
| MAZDA | G25634900E | MAZDA | GF3H34700A |
| MAZDA | G21134900C | MAZDA | G14V34700A |
| MAZDA | GE6T34700 | MAZDA | G14H34700A |
| MAZDA | GG2M34700 | MAZDA | GE4T34700A |
| MAZDA | G21134900D | MAZDA | G25634900C |
| MAZDA | G31834900D | MAZDA | G25634900B |
| MAZDA | G21134700C | MAZDA | G25634700D |
| MAZDA | G21134700B | MAZDA | G25634700E |
| MAZDA | G21134700D | MONROE | 16411 |
| MONROE | G16598 | NIPPARTS | N5503014G |
| NIPPARTS | N5513014G | NK | 623231281 |
| PROFIT | 20040646 | PROFIT | 20030342 |
| PROFIT | 20030343 | PROFIT | 20040647 |
| PROFIT | 20040785 | RED-LINE | 39MZ040 |
| SATO tech | 33249FL | SATO tech | 33248FR |
| STELLOX | 41140023SX | STELLOX | 41140022SX |
| SYNCRONIX | SYNC1753 | SYNCRONIX | SYNC1752 |
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | RS313488 |
| Виробник | Raiso |
| Кросс-номери | KYB 334197;MAZDA G14H34700A;SACHS 313488;JAPKO MJ33023;ASHIKA MA33023;MAZDA GE6T34900A;MAZDA GE6T34700A;MAZDA G14V34700A;MAZDA GF3H34700A;MAZDA GF3H34700A;MAZDA GE6T34700;MAZDA G14H34700A;MAZDA GHOD34700;MAZDA GG2M34700;MAZDA GE6T34700;MAZDA GE4T34700A;MAZDA G14V34700A;ALFA ROMEO 60606916;MAZDA G14H34700A;MAZDA GHOD34900;MAZDA GG2M34700;MAZDA G14H34700A;MAZDA GE4T34700A |
| Рік випуску автомобіля | 1997 |
| Конструкція | Двотрубний |
| Розташування | Передній міст |
| Сумісність з маркою | Mazda |
| Сумісність з моделлю | 626 |
| Стан | Новий |
| Сторона установки | Правий |
| Країна виробник | Швеція |
| Тип | Газомасляний |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Користувальницькі характеристики | |
| Марка | Mazda |
| Мoдель | 626 |
| Серія | 626 V (GF) 1997-2002 |
| Сумісність | Mazda 626 V Station Wagon (GW) 1998-2002 |
- Ціна: 1 681 ₴


